• Wpisów: 364
 • Średnio co: 7 dni
 • Ostatni wpis: 11 dni temu, 12:59
 • Licznik odwiedzin: 134 230 / 2736 dni
 
imvu-world
 
polec.jpg

Jeśli chcemy zaprosić znajomych do korzystania z imvu bądź robimy to w celach założenia lewego konta (dla uzyskania cr) zobaczymy teraz trochę inny "formularz"

zaproszenie.jpg

W zaznaczonym miejscu wpisujemy e-mail znajomego (obowiązkowo), można również wpisać swoje imię oraz imię znajomego (nie jest to konieczne) aktywuje się nam wtedy przycisk do wysłania zaproszenia
email.jpg

Wszystko inne wygląda tak samo jak wcześniej (imvu-world.pinger.pl/m/14414685) Cały proces wygląda tak samo, ilość cr które dostaniemy nie uległa zmianie, ilość zaproszeń, które możemy wysłać również się nie zmieniła.


----------------------------------------------------------------------------------------------------
Spotkałam się jednak z jednym utrudnieniem a mianowicie zaproszenia strasznie długo dochodzą, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane :( Wcześniej nie było z tym problemu- kilka sekund i zaproszenie było tam gdzie trzeba, teraz tak nie jest nawet na tych e-mailach "błyskawicznych" jest z tym problem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: Najczęściej rzeczy są ukrywane z powodu niespełnianych kryteriów czyli imvu uznało że są zbyt nieodpowiednie bądź niecenzuralne dla przeciętnego użytkownika dlatego nadają im "status" AP i produkt staje się niewidoczny. Takie rzeczy nadal posiadamy w swojej garderobie jednak stają się one dla nas widoczne w momencie gdy wykupimy sobie status AP- możemy z nich znowu korzystać. Niestety innej metody na to nie znam. Nie jestem pewna ale chyba, któraś z poprzednich wersji imvu pozwalała na wgląd w takie produkty, jednak nie dało się z nich korzystać. Teraz nic takiego nie znajduję.
   
 • awatar
   
   
  gość
  Cześć. Jak przywrócić jakaś rzecz,  ktore wcześniej zostały one ukryte? W ogóle gdzie znajdują się ukryte rzeczy?