• Wpisów: 364
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 11 dni temu, 12:59
  • Licznik odwiedzin: 134 230 / 2736 dni
 
imvu-world
 
Innym sposobem na zgarnięcie cr jest przesyłanie kasy z MeetMe. Zbieramy L$ (waluta MeetMe) po czym wymieniamy ją na promo credits.

L$ możemy zbierać na wiele sposobów, za każdą czynność praktycznie dostajemy trochę pieniędzy jednak najszybciej, najłatwiej i najwięcej uzyskujemy gdy gramy w gry (najbardziej opłacalną jest "Mah Jongg Dark 3D" sama sprawdziłam) oraz gdy inni użytkownicy strony kupują nasze zdjęcia (maksymalnie możemy dodać 10 zdjęć do kupna). W tym 2 przypadku ilość zarobionej kasy zależy tylko i wyłącznie od hojności kupującego i tego czy się komuś spodobamy ;/

<><><> WAŻNE <><><>
- kasę można przesłać raz na 24 godz.
- maksymalna kwota to 500 cr
- 1 cr = 200 L$ (500 cr = 100000 L$)
- ilość przesyłania na jedno konto ograniczona


Teraz zademonstruję jak przesłać już uzbieraną kasę:

1. Po zalogowaniu na stronę klikamy w nasze pieniążki
meetme1.jpg


2.
meet2.jpg


3.
meet3.jpg


4. Wpisujemy dane konta na które chcemy przelać cr
meet4.jpg


5. Akceptujemy połączenie ze stroną imvu
meet5.jpg


6.Jeśli pokaże nam się coś takiego jak na obrazku poniżej, credits nie możemy przesłać ponieważ nie minęły 24 godziny i musimy odczekać odpowiedni czas.
meet6.jpg


7. Jeżeli wszystko będzie jak należy wpisujemy w okienko po prawej 500, pole po lewej samo automatycznie się uzupełni, klikamy submit.
!!! WAŻNE !!! jest by ta czerwona strzałeczka na środku skierowana była w stronę imvu, w przeciwnym razie zabierze nam kasę z imvu i doładuje MeetMe.
meet7.jpg


8. Potwierdzenie udanej transakcji
meet8.jpg

Nie możesz dodać komentarza.